Już niewiele czasu dzieli nas od premiery pierwszego singla z trzeciego albumu Meghan Trainor. Za pośrednictwem swoich profili społecznościowych 24-letnia artystka potwierdziła tytuł lead-singla oraz udostępniła fragment z planu teledysku. 


meghan


Meghan Trainor już wkrótce wyda pierwszy singiel ze swojego trzeciego studyjnego krążka. Tym razem na singiel wiodący z jeszcze niezatytułowanego albumu wybrano kawałek ‚No Excuses’. Nie jest jeszcze znana data jego premiery, jednak możemy się go spodziewać już niebawem.

2 marca piosenkarka pojawi się w programie Ellen DeGenerees, gdzie po raz pierwszy zaprezentuje nowy utwór na żywo. Poza samym tytułem Trainor opublikowała również 2-sekundowy gif z planu teledysku do pierwszego singla.

Przypomnijmy, że niespełna dwa tygodnie temu Trainor zapowiedziała szybką premierę swojego nowego materiału za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Wcześniej udzieliła wywiadu Jamesowi Cordenowi, w którym uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie brzmienia swojego trzeciego albumu studyjnego.

„Jest naprawdę wyjątkowy. To jestem ja jako osoba zakochana i szczęśliwa, przypominająca sobie, żeby wybrać szczęście i kochać samą siebie.” wyznała wówczas piosenkarka na temat nadchodzącego wydawnictwa.