W ciągu najbliższych miesięcy powinien ukazać się trzeci studyjny album Meghan Trainor. Wokalistka zdradziła pierwsze szczegóły dotyczące następcy wydanego w 2016 roku krążka ‚Thank You’


W trakcie ostatniej wizyty piosenkarki w ‚The Late Late Show With James Corden’ 24-latka potwierdziła, że jej album ukaże się w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Trainor dodała również, że ma już gotowe dwa teledyski, które zawierają „seksowne ujęcia slow-motion”. Teledysk ma zawierać wiele ujęć tanecznych.

Jest naprawdę wyjątkowy. To jestem ja jako osoba zakochana i szczęśliwa, przypominająca sobie, żeby wybrać szczęście i kochać samą siebie.” wyznała piosenkarka na temat swojego nowego albumu.

Jedną z piosenek, jakie znajdą się na trzecim longplayu Trainor jest kompozycja ‚Evil Twin’ – nie będzie to jednak lead-singiel z projektu. Co interesujące, wokalistka oświadczyła, że w każdym utworze z trzeciego krążka pojawi się jej narzeczony, znany ze ‚Spy Kids’ Daryl Sabara.

Przypomnijmy, że dyskografię Trainor zamyka wydany w 2016 roku album ‚Thank You’. Erę promowały kolejno single ‚No’, ‚Me Too’ i ‚Better’.