Nowa era w karierze 24-latki zbliża się wielkimi krokami. Po ujawnieniu kilku szczegółów dotyczących nadchodzącego krążka Meghan Trainor podzieliła się ekscytującą informacją, iż pierwszy singiel zapowiadający wydawnictwo usłyszymy już niebawem. 


meghan-trainor-2016

Dyskografię Trainor zamyka wydany w 2016 roku krążek ‚Thank You’.


Wykonawczyni przeboju ‚Me Too’ podgrzewa atmosferę związaną z premierą jej oczekiwanego albumu. Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, artystka zasugerowała, że jej najnowszy singiel usłyszymy szybciej niż myślimy. Wokalistka dodała na swoje story zdjęcie balonów tworzących napis ‚MTrain’, które podpisała: „pierwszy singiel nadchodzi BARDZO NIEDŁUGO”.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Meghan była gościem w studiu Jamesa Cordena, gdzie uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie brzmienia swojego trzeciego albumu studyjnego.

„Jest naprawdę wyjątkowy. To jestem ja jako osoba zakochana i szczęśliwa, przypominająca sobie, żeby wybrać szczęście i kochać samą siebie.” wyznała wówczas piosenkarka na temat nadchodzącego wydawnictwa.

Gwiazda przyznała również, że ma już gotowe dwa teledyski, które zawierają ‚seksowne ujęcia slow-motion’, jak i wiele ujęć tanecznych.