Po pełnym wrażeń i bardzo pracowitym sezonie, Megan Thee Stallion ogłosiła tymczasową przerwę od muzyki, w celu regeneracji i nabrania sił przed kolejnym etapem. 

Raperka jest gotowa na wejście w nową erę swojej kariery – najpierw jednak weźmie trochę wolnego. Zdobywczyni Grammy zamieściła na Instagramie posty, niemalże wyciągnięte z filmu science fiction, na których widać jej postać z ostatniej ery „Good News” w stanie hibernacji. Z wyświetlanego komunikatu można się dowiedzieć, że: „Megan Thee Stallion się ładuje! Ze względu na wymagania związane ze stylem życia Hot Girl, Meg weszła teraz w okres regeneracji, aby przygotować się na to, co będzie dalej”. Oświadczenie informuje, że jej management będzie nadal publikować posty w mediach społecznościowych w jej imieniu, podczas gdy ona potrzebuje czasu na „ponowne uruchomienie”.

W samym 2020 roku Megan Thee Stallion zdobyła swój pierwszy i drugi numer 1. na liście Billboard Hot 100 za remiks „Savage” z Beyoncé oraz „WAP” u boku Cardi B, zgarnęła swoją pierwszą nominację do nagród Grammy, była twarzą walki na rzecz czarnoskórych kobiet, została postrzelona w incydencie z Tory Lanezem, wydała swój debiutancki album studyjny „Good News” i znalazł się na tegorocznej liście najbardziej wpływowych ludzi na świecie Time 100.

Nowy klip Megan Thee Stallion. Raperka opublikowała teledysk do piosenki „Movie”

Megan Thee Stallion wydała swój debiutancki album „Good News” [streaming-party]

Zendaya o „Savage Remix” od Megan Thee Stallion i Beyoncé: „Nigdy wcześniej nie czułam większej radości z premiery jakiejś piosenki”

Billie Eilish nie zgadza się ze swoją wygraną na Grammy. Według piosenkarki to Megan Thee Stallion zasłużyła na Record of The Year

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here