Marta Gałuszewska zapowiedziała premierę swojego nowego singla. Będzie to drugi zwiastun debiutanckiego krążka polskiej artystki. Wokalistka za pośrednictwem mediów społecznościowych właśnie podzieliła się informacją, że jej premierowy singiel ukaże się już jutro.

Do sieci trafiły oficjalne detale dotyczące nadchodzącego singla zwyciężczyni ostatniej edycji The Voice of Poland – Marty Gałuszewskiej. Polska wokalistka  w mediach społecznościowych ogłosiła, że jej nowy singiel nosi tytuł „Jeden Dzień”. Utwór ma zadebiutować w sieci już jutro, tj. 29 sierpnia. Kawałek „Jeden Dzień” będzie kolejną – po „Nie Mów Mi Nie”  – piosenką promującą debiutancki album Marty.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Marta została zaproszona do współpracy z innymi artystami, a w efekcie tej kolaboracji powstały dwa single z udziałem wokalistki. Pierwszym z nich jest kawałek „Sweet & Bitter” duetu producenckiego Kush Kush , a ostatnio wraz z Honoratą Skarbek oraz Eweliną Lisowską powstał utwór „Tylko Mój” promujący film animowany „Książę Czaruś”.

Zapowiedź singla znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here