Niespełna dwa tygodnie dzielą nas od premiery długo wyczekiwanego albumu Miley Cyrus. Jeden z jego producentów Mark Ronson wypowiedział się na temat utworów, w których tworzeniu brał czynny udział.

Nowa płyta Miley Cyrus „Plastic Hearts” ukaże się już 27 listopada. Kilka dni temu gwiazda opublikowała tracklistę krążka, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że na albumie, poza Miley, usłyszymy również Dua Lipę, Joan Jett oraz Billy’ego Idola. Jak się okazało, wokalistka ukrywała tracklistę nawet przed producentami wydawnictwa. Za pośrednictwem Twittera Mark Ronson wypowiedział się na temat kilku kawałków – „High”, „Bad Karma” i „Never Be Me”.

„Kocham to, że mogę poznać tracklistę w tym samym czasie, co wy wszyscy. To sprawia, że jest to bardzo ekscytujące – widzieć te trzy utwory naprawdę we własnej osobie i na albumie. Szczerze, „High” jest jedną z najpiękniejszych wokali/melodii, jakie kiedykolwiek nagrałem. (…) „Bad Karma” powstało podczas jam session w Kansas City w 1976 roku z Ace Frehley i Joan Jett. Tak serio to nie powstało wtedy, ale wiecie, o co mi chodzi. To g*wno jest ostre, rockandrollowe, a gitara Angela Olsena tnie jak drut kolczasty. „Never Be Me” to natomiast nieskruszone g*wno o zawodzie miłosnym, jakie kochacie od panny Miley. Nie mogę się doczekać premiery” – wyznał.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here