Dobre wieści dla fanów Mariny. Walijska piosenkarka dawniej znana publiczności pod pseudonimem MARINA AND THE DIAMONDS właśnie oficjalnie zapowiedziała premierę kolejnego singla promującego jej nowy studyjny krążek.

Marina za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła, że jej nowy singiel został zatytułowany „Superstar”. Kompozycja ma zadebiutować w sieci już w najbliższy piątek, tj. 1 marca. Kawałek będzie kolejnym po „Handmade Heaven” – utworem promującym 4 studyjny album artystki, którego premiera zaplanowana jest na kwiecień.

Przypomnijmy, że nowy studyjny album artystki zatytułowany „Love + Fear” na półki sklepowe trafi już 26 kwietnia bieżącego roku. Na albumie znajdzie się łącznie 16 premierowych utworów jednak krążek został zaplanowany jako tzw. podwójny album, a każda z części będzie się składać z 8 utworów. Ponadto materiał zostanie wydany w 2 wersjach różniącymi się okładkami. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo została kompozycja „Handmade Heaven wyprodukowana przez Joel’a Little, która ukazała się na początku lutego.

Zapowiedź singla znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here