Marina kończy kampanię promocyjną swojego albumu „On My Way”. Polska wokalistka wybrała właśnie czwarty – i ostatni – singiel z wydanego w zeszłym roku wydawnictwa.

Tym razem Łuczenko-Szczęsna postawiła na kompozycję „Complete”. Będzie to kolejny singiel promujący drugi studyjny krążek gwiazdy. Dotychczas materiał promowany był przez tytułowe „On My Way”, a także „Hiding in the Water” oraz „Takin’ ya Rock Out”. Przypomnijmy, że wydawnictwo spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków muzycznych i fanów.

<< PRZECZYTAJ RECENZJĘ ALBUMU „ON MY WAY” >>

„Jestem dyrektorem artystycznym tego projektu, współkompozytorką wszystkich utworów i producentką wszystkich najmniejszych szczegółów, zaczynając od znalezienia producentów muzycznych, zorganizowania nagrań, po grafikę i dystrybucję, koordynowanie klipów itp. Słowem – wszystko.” wyznała MaRina jakiś czas temu na temat swojego albumu.

Płyta „On My Way” powstawała w Londynie. Teksty umieszczonych na niej kompozycji dotykają problematyki hejtu w szkołach i w Internecie.

„Jeżeli chodzi o same utwory, w kilku z nich poruszam temat hejtu, który jest dość istotnym problemem dzisiejszych czasów, z którym zmagają się nie tylko artyści i osoby znane, ale przede wszystkim młodzież w szkołach i w internecie. Mam nadzieję, że ta płyta pomoże tym, którzy mierzą się z czyjąś zazdrością, hejtem i negatywnymi emocjami. I że moje utwory dadzą im siłę i wiarę w siebie. Płyta nosi tytuł „On My Way”, tak jak pierwszy singiel. Jestem na swojej drodze, idę zawsze do przodu i nie oglądam się za siebie.” dodała 28-letnia piosenkarka w wywiadzie dla VIVY!.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here