Marina Łuczenko – Szczęsna po rocznej przerwie powraca do świata muzyki. Celebrytka zapowiedziała właśnie wydanie nowego singla  nazwanego ‚Takin’ Ya Rock Out’, który ukaże się już za tydzień.

Marina swój muzyczny powrót zapowiedziała ,dzieląc się w serwisach społecznościowych informacją o nowym singlu. Singiel zatytułowany ‚Takin Ya Rock Out’ ukaże się 21 września, a już teraz możemy posłuchać jego krótkiej zapowiedzi. W sieci pojawiła się także  oficjalna okładka nowego kawałka Mariny.

Utwór jest drugim zwiastunem  kolejnego niezatytułowanego jeszcze albumu piosenkarki, którego premiera przewidziana jest na koniec tego roku. Przypomnijmy, że pierwszym singlem z krążka był wydany wiosną 2016 roku utwór ‚On My Way’, którego produkcją zajął się m.in. Benjamin Arrow. Do singla ukazał się również teledysk nagrany w USA pod okiem Sashy Samsonovej.

Debiutancki album Mariny ‚Hard Beat’ do sprzedaży trafił w 2011 roku. Krążek promowany był m. in. przez single ‚Electric Bass’ oraz ‚Saturday Night’.

Poniżej możecie zobaczyć okładkę nowego singla oraz posłuchać krótkiego zwiastuna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here