Dobre wieści dla fanów Mariny. Walijska piosenkarka dawniej znana publiczności pod pseudonimem MARINA AND THE DIAMONDS  przygotowuje się do powrotu na scenę muzyczną. Wokalistka za pośrednictwem social mediów potwierdziła, że prace nad jej nowym studyjnym albumem dobiegają końca.

Marina planuje swój muzyczny comeback. 34-latka za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała swoich fanów, że jest w trakcie końcowego stadium prac nad 5 studyjnym krążkiem będącym następcą wydanego w 2019 roku albumu „Love + Fear”. Wokalistka w krótkim wpisie skierowanym do swoich zniecierpliwionych fanów zdradziła kilka szczegółów.

„DOBRA ENERGIA! ✨ Wybuchające promienie słońca mówią, że jestem bliska ukończenia tworzenia mojego piątego studyjnego albumu w małym zakątku raju!” napisała na Instagramie artystka.

Przypomnijmy, że dyskografie Mariny zamyka płyta zatytułowana „Love + Fear”, która na półki sklepowe trafiła 26 kwietnia 2019 roku. Na albumie znalazło się łącznie 16 premierowych utworów, a sam krążek został zaplanowany jako tzw. podwójny album, a każda z części składa się z 8 utworów. Wydawnictwo promowane było m.in. przez single „Handmade Heaven”, „Superstar”, „Orange Trees” czy „To Be Human”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here