W połowie listopada ukazał się drugi studyjny krążek MaRiny. Najnowszy album 28-letniej wokalistki to jej pierwszy longplay od czasów wydanego w 2011 roku debiutanckiego ‚Heart Beat’. Piosenkarka wypowiedziała się ostatnio na temat stosunku polskich rozgłośni radiowych do jej muzyki.

W ramach kampanii promocyjnej swojego najnowszego albumu polska piosenkarka była ostatnio gościem jednego z popularnych serwisów muzycznych. W trakcie wywiadu MaRina została zapytana m.in. o to do jakiego słuchacza ma docelowo trafić jej muzyka.

„Na samym początku myślałam, żeby to poleciało w radiu i tak dalej… ale myślę, że tutaj się absolutnie nie nadaje. Zastanawiałam się i myślę, że do takiego słuchacza, który doceni kawał dobrej roboty i który lubi dobrą muzykę i na pewno nie taką chyba muzykę, która leci w polskim radiu, bo nie chcę mówić zagranicznym, bo tam naprawdę leci kawał dobrej muzy.” stwierdziła MaRina w rozmowie z CGM. „Nie chcę dyskredytować, bo napewno jest dużo fajnych artystów, którzy lecą w radiu i jest ok.”

28-letnia wokalistka opowiedziała również w wywiadzie o swoich dotychczasowych negatywnych doświadczeniach wynikających z rozmów z przedstawicielami polskich rozgłośni radiowych.

„Ale wiesz co, jest coś z tymi radiami takiego, że na początku żeśmy wysyłali i oni mówią, że „super, świetny materiał, będziemy grać, a kto Cię wydaje?”. „No sama”. „A to jednak nie w naszym klimacie”. Ok. Czyli to jest wszystko poklepane. No mafia, no niestety.” stwierdziła wokalistka.

Jak wyznała sama MaRina w jednym ze swoich poprzednich wywiadów projekt ‚On My Way’ nie jest nastawiony na sukces komercyjny.

Zauważ, że moja muzyka jest niekomercyjna. Po pierwsze śpiewam po angielsku, więc to już z góry w Polsce sukcesu komercyjnego nie wróży. I liczę się z tym. Ale cieszę się, jak mam swoich fanów i słuchaczy, którzy już docenili wysoką jakość muzyki, jaką tworzę. Mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej.” stwierdziła MaRina.

Recenzję ‚On My Way’ przeczytacie TUTAJ.

MARINA ‚On My Way’: emerytowana wokalistka, a może zwykła dziewczynka do bicia? [RECENZJA]


 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here