Walijska piosenkarka Marina Diamandis, znana publiczności pod pseudonimem MARINA AND THE DIAMONDS, przygotowuje się do powrotu na scenę muzyczną. Wokalistka w szczerym liście do fanów potwierdziła, że prace nad nowym albumem dobiegają końca, a jego premiera wstępnie zaplanowana jest pod koniec roku.


Marina and The Diamonds oficjalnie potwierdziła, że jej muzyczny comeback nastąpi jeszcze w bieżącym roku.32-latka na Twiterze zdradziła, że jest w trakcie końcowych prac nad następcą wydanego w 2015 roku albumu „Froot”. Wokalistka w szczerym liście skierowanym do swoich zniecierpliwionych fanów zdradziła kilka szczegółów.

„Witam Was przyjaciele. Mam nadzieję, że cieszycie się latem! Jestem właśnie w drodze do LA aby dokończyć produkcje mojego nowego materiału i jestem z tego powodu niezwykle szczęśliwa. Wiem, że trwa to już jakiś czas ale obiecuję, że będzie to tego warte. Do zobaczenia w jesieni. Kocham, Marina” oznajmiła artystka w liście.

Według nieoficjalnych doniesień pojawiających się w sieci od osób z otoczenia wokalistki nowy materiał będzie najlepszym w jej karierze. Koncepcja albumu skupiona będzie wokół ciemnej strony lirycznej oscylującej wokół tematów miłości, szczęścia czy samotności połączonej z nowoczesną i wymagającą produkcją.

Przypomnijmy, że wedle doniesień sprzed kilku miesięcy Marina nad albumem pracuje z doświadczonym sztabem cenionych producentów. Wśród długiej listy twórców w kuluarach wymienia się m.in. Sarah Hudson, Jason Evian, Cass Lowe, Bonnie McKee czy Jesse Saint John.

Marina on Twitter

Marina on Twitter

https://t.co/CSfG4Wmlc7

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here