Mariah Carey świętuje w tym roku 30 rocznicę wydania swojej debiutanckiej płyty. Z tego właśnie powodu gwiazda niemalże obsypuje sowich fanów przygotowanymi na tę okazję prezentami. Dzisiaj diwa poinformowała o premierze swojej nowej muzycznej kompilacji. 

Krążek „The Rarities” składać się będzie z 15 nagranych na przestrzeni lat, ale nigdy niewydanych utworów kultowej artystki. Wśród nich ma się znaleźć duet „Save The Day” z inną ikoną muzyki – Lauryn Hill, który według doniesień ma być pierwszym singlem i będzie go można usłyszeć już w najbliższy piątek (21.08). Ponadto na rozszerzonej wersji „The Rarities” ma się znaleźć dodatkowe 17 utworów z występu Mariah w Tokyo Dome, wśród nich takie przeboje jak „Emotions”, „One Sweet Day”, „Without You” i „Fantasy” oraz świąteczny klasyk „All I Want for Christmas Is You”

Album trafi na półki sklepowe 2 października, kilka dni po premierze autobiografii „The Meaning of Mariah Carey”, która zaplanowana jest na 29 września. Więcej o książce autorstwa Carey TUTAJ.

Artystka w ostatnim czasie rozpieszcza swoich fanów. W ramach świętowania #MC30 wypuściła cztery EP-ki z remiksami z ery „Daydream”, a także wykonanie „Open Arms” z Top of the Pops z 1996 roku.

Okładka „The Rarities” poniżej.

Mariah Carey oficjalnie zapowiada premierę jej pierwszej autobiografii. Książka nosi tytuł „The Meaning of Mariah Carey”

Mariah Carey wróciła do studia. Artystka pracuje nad nową muzyką

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here