Mówi się, że życie pisze najlepsze scenariusze, o czym przekonała nas m.in. Mariah Carey, dzieląc się swoimi prywatnymi historiami w swojej najnowszej książce „The Meaning of Mariah Carey”, która już wkrótce ma zostać bazą do pierwszego filmu o żywej legendzie współczesnej muzyki. 

Dużo wskazuje na to, że fani Mariah Carey już niedługo doczekają się filmu o swojej idolce. Podczas rozmowy z Jimmy’m Fallonem w „The Tonight Show”, na pytanie o krążące pogłoski na temat możliwego film bądź serialu telewizyjnego, diwa przyznała, że trwają właśnie rozmowy nad powstaniem ekranizacji jest bestsellerowej autobiografii „The Meaning of Mariah Carey”„Rozmawiamy o niektórych rzeczach. Naprawdę czuję, że powinno powstać coś takiego – to zawsze był mój cel. Ale ważne było, aby najpierw napisać książkę, ponieważ jest tak wiele wątków. Następnie trzeba wybrać część i dobrać sposób, w jaki to pokażemy” – powiedziała.

Według nieoficjalnych doniesień za reżyserię miałby być odpowiedzialny przyjaciel wokalistki Lee Daniels, jednak sama zainteresowana nie zdecydowała się potwierdzić lub zaprzeczyć tym informacjom: „Kochamy Lee. Lee jest jednym z moich najlepszych przyjaciół i rozumie mnie w sposób, w jaki większość ludzi nie jest w stanie, ale nie wolno mi nic powiedzieć. Tylko Lee, tylko Lee może zdradzić małe przecieki na ten temat”.

Ważną kwestią, która z pewnością nie pozwala spać wielbicielom Mariah i wszystkim osobom wyczekującym filmu o niej, jest to kto zostanie obsadzony w roli wokalistki. Carey przyznała, że proces poszukiwania odpowiedniej kandydatki może być ciężki i jej zespołowi trudno będzie znaleźć kogoś odpowiedniego. „Staramy się wymyślić różne podejścia do tego. Myślę, że bardziej chodzi tutaj o aktorkę (…) która będzie musiała mieć spory wachlarz umiejętności”. 

Cała wypowiedź Mariah na temat potencjalnego filmu bądź serialu poniżej.

Mariah Carey, Ariana Grande i Jennifer Hudson razem! Wokalistki wspólnie wykonały utwór „Oh Santa!”

Mariah Carey do Ariany Grande: „Kocham Cię”. Artystki wydały dzisiaj swoją pierwszą wspólną piosenkę

Kolejny numer 1. na koncie Mariah Carey. Artystka została bestsellerową autorką

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here