To już dwudzieste piąte Święta z Mariah Carey. Niekwestionowana królowa Bożego Narodzenia obchodzi właśnie urodziny krążka „Merry Christmas”. Z tej okazji premierę miało dzisiaj specjalne, dwupłytowe wydanie słynnego świątecznego albumu. 

„Merry Christmas”, z którego pochodzi kultowe „All I Want For Christmas Is You”, ujrzało światło dzienne dokładnie 1 listopada 1994 roku. Album na całym świecie sprzedał się w nakładzie ponad 15 000 000 egzemplarzy i uzyskał certyfikat 6 krotnej platyny.

Z okazji wyjątkowej rocznicy Mariah Carey zdecydowała się na wydanie reedycji krążka, na której oprócz znanych już piosenek znalazł się zapis koncertu z 1994 roku z nowojorskiej katedry Świętego Jana Bożego. Na „Merry Christmas (Deluxe Anniversary Edition)” trafiły też niesłyszane wcześniej remixy oraz nowa wersja „Sugar Plum Fairy”.

Streaming nowego albumu Mariah Carey poniżej.

Ponadto oprócz premiery „Merry Christmas (Deluxe Anniversary Edition)” w sieci zadebiutował dzisiaj także nowy teledysk do megahitu „All I Want For Christmas Is You” prezentujący niepublikowane wcześniej materiały z planu zdjęciowego do oryginalnego klipu z 1994 roku.

Mariah Carey wypuściła nowy teledysk do kultowego „All I Want For Christmas Is You”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here