Świąteczny klasyk „All I Want for Christmas Is You” z kolejnym wielkim osiągnięciem. Przebój Mariah Carey otrzymał status Diamentowego singla.

Napisany i wyprodukowany przez Mariah Carey i Waltera Afanasieffa utwór jest od teraz jedyną w historii świąteczną piosenką z najwyższym możliwym statusem przyznawanym przez RIAA (Recording Industry Association of America) – Diamond Award. To prestiżowe wyróżnienie otrzymują utwory, które sprzedały się w ilości dziesięciu milionów kopii w Stanach Zjednoczonych.

Ta nieustająca miłość do mojej piosenki nigdy nie przestaje mnie zadziwiać i napełniać moje serce mnóstwem emocji” – powiedziała Mariah. „Zdumiewa mnie, że „All I Want for Christmas to You” przetrwało różne epoki przemysłu muzycznego. DIAMENT OD RIAA?! WOW! Jestem tak szczęśliwa, bo mam najwspanialszych fanów na Ziemi, moi Lambily [nazwa fandomu Carey], którzy cały czas wspierają moje dziedzictwo. Kocham was„.

„ALL I WANT FOR CHRISTMAS IS YOU” MARIAH CAREY Z NAJWIĘKSZĄ W HISTORII LICZBĄ ODSŁUCHAŃ NA SPOTIFY

Mariah Carey jest jedną z topowych artystek wszech czasów, nagrodzonych Złotem i Platynami, a „All I Want for Christmas Is You” stając się jedyną świąteczną piosenką, która osiągnęła Diament, jest niezwykłym momentem na zawsze zapisującym się w historii muzyki. Gratulacje i wesołych świąt dla Mariah i jej wspaniałego teamu z Sony” – powiedział Mitch Glazier, prezes i dyrektor generalny RIAA.

Diwa na swoje media społecznościowe wrzuciła zdjęcia ze statuetką. „Diamonds are a girl’s best friend” – zażartowała w poście.

MARIAH CAREY Z NOWĄ PIOSENKĄ ŚWIĄTECZNĄ „FALL IN LOVE AT CHRISTMAS” W TOWARZYSTWIE KHALIDA I KIRKA FRANKLINA

Dzięki najnowszemu osiągnięciu, Mariah Carey jest jedyną artystką w historii, która oprócz Diamentowego singla ma na swoim koncie również dwa albumy z certyfikatem Diamentu – „Music Box” oraz „Daydream”.

„All I Want for Christmas is You” zostało na początku grudnia nazwane przez magazyn „Billboard” najlepszym utworem świątecznym wszech czasów. Piosenka w 2019 roku, 25 lat po swojej premierze, trafiła na 1. miejsce listy Billboard Hot 100, a następnie powtórzyła ten sukces w 2020 roku. Dużo wskazuje, że tym razem również dotrze na szczyt tego zestawienia. Utwór Mariah już teraz, na 20 dni przed Bożym Narodzeniem, okupuje 12. pozycję.

Billboard wybrał najlepsze świąteczne piosenki wszech czasów

Mariah Carey z nową piosenką świąteczną „Fall in Love at Christmas” w towarzystwie Khalida i Kirka Franklina

„All I Want for Christmas Is You” Mariah Carey z największą w historii liczbą odsłuchań na Spotify

Nowy świąteczny program Mariah Carey już dostępny

„All I Want For Christmas Is You” króluje na listach przebojów. Piosenka pobiła kolejne rekordy i stała się pierwszym utworem, który okupował pierwsze miejsce w 3 latach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here