Mariah Carey tworzy historię. Wielki przebój świąteczny diwy „All I Want for Christmas Is You” już trzeci tydzień z rzędu króluje w zestawieniu najlepiej sprzedajacych się piosenek w Stanach Zjednoczonych. Tym samym Mariah jest pierwszą w historii osobą, której udało się dotrzeć do pierwszego miejsca na przestrzeni czterech dekad. 

Mimi ma kolejny powód do świętowania. Równo dwa tygodnie temu udało jej się zdobyć swój rekordowy 19 numer jeden na prestiżowym Billboard Hot 100. Teraz legendarna wokalista może się również pochwalić tytułem pierwszego arysty z numeremi 1 w czterech dekadach (’90, ’00, ’10, ’20).

„All I Want for Christmas Is You” kolejny tydzień z rzędu znalazło się na szczycie rankingu Hot 100. W sylwestrową noc, w momecie wybicia północy świąteczny singiel oficjalnie stanie się pierwszym numerem jeden nowej dekady.

Tuż za Carey, z numerami 1. w trzech dekadach, znajdują się takie gwiazdy jak: Stevie Wonder (’60, ’70, ’80), Michael Jackson, Elton John (’70, ’80, ’90), Janet Jackson, Madonna (’80, ’90, ’00), Christina Aguilera, Britney Spears, Usher (’90, ’00, ’10).

Historyczny sukces Mariah Carey. Gwiazda po raz 19 triumfuje na szczycie Hot 100

Mariah Carey na szczycie Billboard Hot 100. Sprawdź wszystkie 19 numerów 1 wokalistki.

Mariah Carey wypuściła nowy teledysk do świątecznego hitu „All I Want For Christmas Is You”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here