Mariah Carey, Ariana Grande i Jennifer Hudson przygotowały nie lada prezent z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia. Trzy niesamowicie utalentowane wokalistki nagrały wspólny świąteczny singiel. 

Już jutro premierę będzie mieć pierwsza współpraca Mariah z Arianą i Jennifer. Artystki wspólnie wykonały utwór „Oh Santa!”, który pochodzi z wydanego w 2010 albumu „Merry Christmas II You”.

Wokalistki nagrały swoją wersję specjalnie na wyjątkowe muzyczne show „Mariah Carey’s Magical Christmas Special” podczas, którego wykonały utwór wspólnie na żywo. Świąteczny program z ich występem zadebiutuje już jutro na platformie Apple TV+.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mariah Carey (@mariahcarey)

Oprócz JHud i Ariany gościnnie pojawią się też inne gwiazdy i przyjaciele Mariah, którzy również wykonali znane świąteczne przeboje w niezwykłej kolorowej, zimowej scenerii. W sieci pojawiła się dzisiaj kolejna zapowiedź „Mariah Carey’s Magical Christmas Special” z fragmentem występu z piosenką „Sleigh Ride”. Pozostałe zwiastuny i więcej informacji na temat show TUTAJ.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mariah Carey (@mariahcarey)

Zobacz Arianę Grande, Mariah Carey i Jennifer Hudson po raz pierwszy razem na scenie w zapowiedzi show „Mariah Carey’s Magical Christmas”

Mariah Carey w wyjątkowym medley piosenek „Heroes”, „Hero” i „Joy To The World” Medley

Mariah Carey, Ariana Grande i Jennifer Hudson we wspólnym świątecznym projekcie muzycznym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here