Na początku tego tygodnia świat obiegła informacja o premierze piętnastego krążka Mariah Carey. Laureatka 5-ciu nagród Grammy udostępniła na portalach społecznościowych nagranie, w którym zdradza tytuł oraz datę nadchodzącej płyty. Od wczoraj można już również podziwiać jej okładkę.

W niedawnym wywiadzie dla magazynu „People” Mariah opisała swój album jako „aktualny” jednocześnie zaznaczając, że nie stara się podążać za panującymi teraz trendami. „Moi fani po prostu chcą usłyszeć jak wyrażam siebie, jak mówię z głębi serca i śpiewam z głębi serca” przyznała.

Zdradziła również czego będzie się można spodziewać po nadchodzącym krążku. „Niektóre nagrania są wesołe i zabawne, a niektóre niosą w tekście głęboki przekaz. To jest naprawdę przyjemny przekrój.”

W tworzeniu nowego materiału pomagał jej między innymi słynny producent Jermaine Dupri, z którym miała już okazję współpracować podczas nagrywania płyty „The Emancipation of Mimi”. Gwieździe w studiu nierzadko towarzyszyły również jej dzieci – Moroccan i Monroe.

Premiera „Caution” zaplanowana jest na 16-tego listopada. Przedsprzedaż rozpocznie się już w ten czwartek. Album promowany jest przez balladę „With You”, przy której tworzeniu pomagał Carey producent i autor piosenek – Mustard.

Oficjalną okładkę „Caution” zobaczycie poniżej.

 

Mariah Carey oficjalnie zapowiada nowy album. Sprawdź tytuł oraz datę premiery kolejnego krążka diwy

Piękna Mariah Carey w nowym teledysku. Zobacz klip do singla „With You” promującego nadchodzący album artystki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here