Zapowiadana od dłuższego czasu książka ze wspomnieniami i przemyśleniami Mariah Carey doczekała się oficjalnej daty premiery. „The Meaning of Mariah Carey” zadebiutuje dokładnie 29 września. 

Mariah Carey obchodzi w tym roku 30 rocznicę wydania debiutanckiego krążka. Z tej okazji artystka przygotowała dla swoich fanów wiele niespodzianek, jedną z nich jest wyczekiwana przez nich autobiografia, która dostępna będzie już końcem września.

Legendarna wokalistka napisała na swoich social mediach: „Zajęło mi to całe życie aby się odważyć i spisać moje wspomnienia. Chcę opowiedzieć historię różnych chwil – wzlotów i upadków, triumfów i traum, klęsk i marzeń, które przyczyniły się do tego kim jestem dzisiaj. Pomimo tego, że podczas całej mojej kariery i bardzo publicznego życia osobistego pojawiły się niezliczone ilości historii, niemożliwe jest przekazanie złożoności i głębi moich doświadczeń w jednym artykule lub w dziesięciominutowym wywiadzie telewizyjnym. I nawet w takich sytuacjach moje słowa były przefiltrowane przez czyjś punk widzenia, co w dużej mierze sprawiało, że to ktoś inny mnie definiował. Ta książka składa się z moich wspomnień, moich nieszczęść, moich zmagań, mojego przetrwania i moich piosenek. Bez filtra. Sięgnęłam do mojego dzieciństwa i dałam przerażonej dziewczynce głos, pozwalam opuszczonej i ambitnej nastolatce wypowiedzieć się, a zdradzona i tryumfująca kobieta, którą się stałam opowiada swoją wersję. Pisanie tego pamiętnika było niezwykle trudne, upokarzające i uzdrawiające. Mam szczerą nadzieję, że doprowadzi Was do nowego zrozumienia, nie tylko mnie, ale także siły ludzkiego ducha.”

W pisaniu diwie pomogła pisarka i aktywistka Michaela Angela Davis. Oprócz książki wydany zostanie również audiobook nagrany przez samą Mariah, w którym znajdą się też wstawki muzyczne.

Okładka „The Meaning of Mariah Carey” poniżej.

Premiera autobiografii Mariah Carey już w przyszłym roku. Sprawdź szczegóły

15 lat „The Emancipation of Mimi”. Mariah Carey wspomina tworzenie kultowego krążka

Mariah Carey i Janet Jackson podbijają iTunes. Albumy artystek ponownie znalazły się w najlepszej piątce

Niespodzianka od Mariah Carey. Album „Glitter” dostępny we wszystkich serwisach streamingowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here