To już ten czas w roku…, a przynajmniej tak twierdzi Mariah Carey. Królowa Świąt oficjalnie otworzyła tegoroczny sezon bożonarodzeniowy. 

Zostawiamy za sobą Halloween i witamy Boże Narodzenie. Dokładnie dzień po obchodzonym hucznie w Stanach święcie strachów Mariah Carey opublikowała w mediach społecznościowych filmik, w którym z ekscytacją informuje, że „już czas” na rozpoczęcie świątecznej celebracji.

Oznacza to, że sezon na „legalne” puszczanie świątecznych piosenek zbliża się już naprawdę wielkimi krokami, co widać na przykładzie różnych list przebojów. „All I Want for Christmas Is You” powróciło do zestawienia 200 najpopularniejszych utworów na światowym Spotify i obecnie zajmuje 116 miejsce, natomiast na Top 100 amerykańskiego Spotify zajmuje 63 pozycję, a także dotarło już do Top 40 na US iTunes. Przypominamy, że świąteczny klasyk rok temu dotarł na sam szczyt rankingu Billboard Hot 100 25 lat od premiery.

Oczywiście Mariah nie byłaby sobą gdyby nie szykowała czegoś specjalnego na te Święta. Według doniesień diwa pracuje nad tajemniczym projektem, a towarzyszą jej Ariana Grande i Jennifer Hudson (pisaliśmy o tym TUTAJ). W sierpniu tego roku ogłoszono także, że Carey wystąpi w specjalnym świątecznym show dla Apple TV, zatytułowanym „Mariah Carey’s Magical Christmas Special”.

Mariah Carey i Ariana Grande we wspólnym utworze? Artystki pracują nad świątecznym projektem

Kolejny numer 1. na koncie Mariah Carey. Artystka została bestsellerową autorką

17 lat po słynnym „I Know What You Want” Mariah Carey i Busta Rhymes ponownie połączyli siły. Posłuchaj „Where I Belong”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here