Po czterech latach współpracy, Mariah Carey zdecydowała się na opuszczenie należącej do Jay’a Z wytwórni Roc Nation. 

Według informacji podanej przez „Variety”, Mariah Carey ostatecznie rozstała się z Roc Nation i nawiązała współpracę z początkującą firmą Range Media Partners, gdzie będzie pracować z Melissą Ruderman. Ruderman nadzorowała karierę artystki w Roc Nation do stycznia tego roku, kiedy to zdecydowała się przejść do Range, a także pomagała jej podczas ery „The Emancipation of Mimi” w 2005 roku.

Oficjalne powody rozstania Carey z Roc Nation nie zostały ujawnione. Portale plotkarskie za zakończenie współpracy obwiniają rzekomy konflikt między Mariah a założycielem wytwórni, raperem Jay’em Z. „Mariah i JAY mieli bardzo wybuchowe spotkanie, które nie zakończyło się dobrze. Dała jasno do zrozumienia, że nie chce mieć z nim więcej nic wspólnego i zakończyła współpracę z Roc Nation. Oficjalnie wydarzy się to w ciągu kilku najbliższych tygodni. Szkoda, bo przez ostatnich kilka lat wykonali wspólnie kawał dobrej roboty. To spotkanie zakończyło się jednak najgorzej jak mogło” – pisał brytyjski tabloid „The Sun”.

Sama Mariah, która od lat również prywatnie utrzymuje przyjazne stosunki z Jay’em, odniosła się do plotek na Twitterze. Megagwiazda wyśmiała doniesienia o ich kłótni, przy okazji przypominając o ich wspólnie nagranym hicie „Heartbreaker”. Carey napisała: „Jedyną „wybuchową” sytuacją, od której doszło kiedykolwiek między mną i Hov jest nasza twórcza współpraca, taka jak w przypadku numer 1. utworu „Heartbreaker”! Dla ludzi, którzy tworzą te kłamstwa mówię „Poof! – vamoose, son of a *****” [fragment tekstu „Izzo” od Jay’a Z]„.

Pod skrzydłami Roc Nation cały czas pozostają takie gwiazdy jak Rihanna, Tinashe, Megan Thee Stallion, Kelly Rowland, Normani, DJ Khaled, Christina Aguilera, J. Cole i Alicia Keys.

Busta Rhymes i Mariah Carey kontynuują historię z hitu „I Know What You Want” w teledysku do singla „Where I Belong”

Mariah Carey żałuje wydania „Caution”. Artystka przyznała, że jej zdaniem album jest niedopracowany

Mariah Carey wypowiedziała się na temat filmu biograficznego. Artystka chce przenieść swoją książkę autobiograficzną na duży ekran

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here