Legendarna Mariah Carey pojawiła się na okładce najnowszego wydania czasopisma „Cosmopolitan”. W udzielonym wywiadzie nie zabrakło jej opinii na temat wokalistów, którzy aktualnie podbijają listy przebojów.

Mariah Carey jest jedyną artystką w historii, która umieściła aż osiemnaście piosenek numer jeden na liście HOT 100 Billboardu. Nie jest też tajemnicą, że gwiazda sama pisze swoje teksty. Znana z kąśliwych uwag względem innych wokalistka zdradziła w wywiadzie udzielonym dla „Cosmopolitan”, co sądzi o obecnie rządzących gwiazdach w przemyśle muzycznym. Jak sama przyznała, nie chce nikogo obrazić, ale sama była niejednokrotnie świadkiem kłamstw z ich strony.

„Wielu artystów mówi, że piszą własne piosenki, a tak naprawdę tego nie robią. Nie chcę nikogo obrazić. Po prostu mówię to, co sama widziałam” – powiedziała.

Gwiazda nie zdradziła jednak, kogo ma na myśli. Fani na Twitterze zaczęli domniemywać, o kogo mogło chodzić Mariah. Wielu z nich wskazało na Arianę Grande, Cardi B oraz Beyonce. Przypomnimy, że jakiś czas temu, Cardi B odniosła się do oskarżeń, jakoby nie było autorką własnych hitów. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here