Legendarna Mariah Carey w zeszłą środę podczas 26 Billboard Music Awards odebrała statuetkę Icon Award, będącą wyróżnieniem dla wybitnych artystów i uhonorowaniem ich sukcesów. Ponadto diwa uświetniła galę wykonując medley części ze swoich licznych przebojów. 

Mariah wykonała mieszankę hitów „A No No”, „Always Be My Baby”, „Emotions”, „We Belong Together” oraz „Hero”. Podczas występu obecna na widowni Taylor Swift nie mogła ukryć podekscytowania i zachwytu nad starszą koleżanką po fachu. Podczas występu wielokrotnie można było zobaczyć piosenkarkę bawiącą się do największych przebojów Mimi.

W trakcie swojej przemowy Carey powiedziała: „Nie mówmy teraz o dramach, wszystkich wzlotach i upadkach mojej kariery. Wszyscy je widzieliśmy. Wszyscy popełniamy błędy. Było kilka… memów”. W tym momencie kamera przeskoczyła do siedzącej na widowni Taylor krzyczącej „Kochamy cię” do 49-letniej gwiazdy.

Pełną przemowę Mariah oraz reakcję Taylor zobaczycie na nagraniu poniżej.

 

Tuż po odebraniu nagrody, w jednym z udzielonych wywiadów Mariah została zapytana co myśli na temat reakcji ze strony Taylor. „Kocham ją. Od momentu, w którym się poznałyśmy zawsze była bardzo słodka” – powiedziała gwiazda. Tego samego dnia artystka za pomocą Twittera podziękowała wykonawczyni utworu „ME!” za jej wsparcie i energię podczas gali Billboardu.

 

Cały wywiad z Mariah na dole.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here