Nadchodzi prawdziwa świąteczna bomba! Niekwestionowana Królowa Bożego Narodzenia Mariah Carey przygotowuje na ten rok coś wyjątkowego. Artystka nagrała najprawdopodobniej nowy utwór i to w doborowym towarzystwie. 

Diwa opublikowała przed chwilą tajemnicze zdjęcie, na którym widać trzy krzesła podpisane inicjałami AG, MC i JH. O ile MC nie jest ciężkie do rozszyfrowania, to z pozostałymi może być mały problem. Internauci są pewni, że w piosence pojawi się Ariana Grande, podejrzewa się także, że trzecią osobą jest Jennifer Hudson. Udostępniona przez Carey fotografia została zrobiona najprawdopodobniej na planie teledysku do świątecznej współpracy tych trzech pań.

Na więcej informacji oraz ostateczne potwierdzenie tożsamości tajemniczych gości niestety trzeba będzie jeszcze poczekać. Wiadomo jedno: Mariah Carey wie co zrobić, żeby Święta były wyjątkowe.

Mariah Carey wydała płytę „The Rarities” [streaming-party]

Kolejny album Ariany Grande jest już prawie gotowy. Gwiazda współpracowała z tymi samymi osobami, które pomogły jej tworzyć płytę „thank u, next”

Mariah Carey w teledysku do utworu „Save the Day” promującego jej najnowszą płytę „The Rarities”

„Mariah Carey Live at the Tokyo Dome”: Artystka opublikowała film koncertowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here