Maria Sadowska powraca! Polska wokalista już za nieco ponad miesiąc wypuści swój kolejny studyjny album. Do tej pory wydawnictwo promowane było przez single „Marakeczi” oraz taneczne „Początek nocy”. Dzisiaj znamy już wszystkie szczegóły kolejnego krążka w dyskografii artystki.

Nadchodzący longplay Marii Sadowskiej to następca dobrze przyjętej płyty „Jazz na ulicach”, która uzyskała status złotej płyty za sprzedaż. Autorka hitu „Kiedy nie ma miłości” ma już zaplanowane wszystkie szczegóły swojej nowej ery. Krążek zatytułowany „Początek nocy” na półki sklepowe trafi już 16 października nakładem wytwórni Agora. Na nowym wydawnictwie wokalistki i reżyserki znanej m.in. z wielokrotnego udziału w roli trenera w The Voice of Poland znajdzie się łącznie 9 premierowych utworów, w tym singlowe klimatyczne „Marakeczi” z udziałem Leszka Możdżera oraz klubowy tytułowy kawałek „Początek nocy”. Dostępny jest także pre-order płyty.
„Artystka po 6 latach od ostatniego wydawnictwa zdecydowała się nagrać album, który łączy wszystkie gatunki, w jakich się do tej pory poruszała. Swoje muzyczne doświadczenia i fascynacje zamknęła w płycie z piosenkami o miłości. I tak znajdziemy na niej jazzujące nowoczesne utwory, jak „Marakeczi” ze specjalnym udziałem Leszka Możdżera, przestrzenne ballady jak „Wolno umierać” czy przebojowe, elektroniczne „Sen” i tytułowy „Początek nocy”, przywołujące na myśl hity The Weeknd czy Calvina Harrisa. (…) Nowym albumem Maria zaspokoi więc głód zarówno fanów jej jazzowych dokonań („Tribute To Komeda”, „Jazz na ulicach”), publiczności obecnej z nią od ponad 20 lat na klubowych parkietach, jak i fanów jej popowych dokonań z płyty „Spis treści”” opisuje album wytwórnia wokalistki.

Pełna tracklista:

1. Sen
2. Początek nocy
3. Stracić nadzieję
4. Tysiące rzeczy, czyli piosenka o sprzątaniu
5. Zanim
6. Kocham Cię feat. X
7. Niezgoda
8. Wolno umierać
9. Marakeczi feat. Leszek Możdżer

Maria Sadowska w elektronicznym wydaniu. Posłuchaj tanecznego singla „Początek nocy”

Maria Sadowska powraca z nowym singlem. Posłuchaj kompozycji „Marakeczi” współtworzonej przez Leszka Możdżera

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here