Margaret znowu powalczy o start w Eurowizji. Polska wokalistka właśnie poinformowała swoich fanów, że już wkrótce weźmie udział w Melodifestivalen, czyli corocznym konkursie muzycznym pełniącym jednocześnie funkcję szwedzkich preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji. 

O starcie w Melodiefestivalen wokalistka poinformowała na swoim Facebooku. 

„Przede mną kolejna przygoda! Biorę udział w nadchodzącej edycji najbardziej popularnego szwedzkiego programu muzycznego – Melodiefestivalen. Jest to dla mnie ogromne wyzwanie i szansa na zaprezentowanie swojej twórczości nowej publiczności.” napisała na swoim Facebooku wokalistka.

Z pierwszych informacji wynika, że wokalistka podczas Melodiefestivalen zaprezentuje premierową kompozycję ‚In My Cabana’. Przypomnijmy, że Margaret startowała w 2016 roku w polskich preselekcjach do konkursu Eurowizji z utworem ‚Cool Me Down’. Wokalistka zajęła wówczas drugie miejsce przegrywając z Michałem Szpakiem i jego singlem ‚Color of Your Life’.

Dyskografię wokalistki zamyka wydany w czerwcu bieżącego roku album ‚Monkey Business’. Recenzję płyty przeczytacie TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here