Najnowsze plotki z Margaret w roli głównej sugerują, że już niedługo będziemy mogli obserwować młodą wokalistkę w innej roli niż dotychczas. Według tabloidów oraz popularnych serwisów informacyjnych wykonawczyni przeboju ‚In Ny Cabana’ dostała propozycję objęcia posady jurora w hitowym programie telewizyjnej Dwójki – ‚The Voice of Poland’.  


Kwestią czasu było to, że po sukcesie kawałka ‚In My Cabana’ i zajęciu 7. miejsca na festiwalu Melodifestivalen 2018, Margaret stanie się jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich wokalistek. Jak huczy w sieci, producenci show ‚The Voice of Poland’ robią wszystko, aby pozyskać ją w roli jurora dziewiątej edycji programu. Piosenkarka miałaby zastąpić jednego z aktualnych jurorów. Decyzja ta tłumaczona jest międzynarodowym sukcesem Margaret. Przypomnijmy, że gwiazda przez kilka tygodni okupowała listy przebojów w Szwecji ze swoim singlem ‚In My Cabana’, a obecnie jej utwór ‚Byle Jak’ wydany na rodzimym rynku radzi sobie świetnie w rozgłośniach radiowych.

„Była już na zdjęciach próbnych do poprzedniej serii. Wtedy nie poradziła sobie najlepiej. Ale w ostatnich miesiącach podbija listy przebojów w Szwecji, dlatego byłaby bardzo inspirującym trenerem dla młodych wokalistów” można przeczytać w dzisiejszym wydaniu dziennika.

Dziewiąta edycja „The Voice of Poland’ wróci na antenę TVP2 już jesienią, jednak o tym, czy Margaret rzeczywiście zasiądzie na słynnym jurorskim fotelu, przekonamy się z pewnością wcześniej.