Jakiś czas temu media obiegła informacja sugerująca, że Margaret jest jedną z kandydatek do roli trenera w programie „The Voice of Poland”. Polska wokalistka odniosła się do krążących w sieci plotek.


Kilka tygodni temu w sieci zrobiło się głośno o tym, że producenci show „The Voice of Poland” robią dosłownie wszystko, aby pozyskać Jamroży do roli jurora dziewiątej edycji programu. Piosenkarka miała zastąpić jednego z aktualnych jurorów.

„Była już na zdjęciach próbnych do poprzedniej serii. Wtedy nie poradziła sobie najlepiej. Ale w ostatnich miesiącach podbija listy przebojów w Szwecji, dlatego byłaby bardzo inspirującym trenerem dla młodych wokalistów” można było przeczytać w tabloidach.

Okazuje się, że propozycja taka w rzeczywistości… nigdy nie padła. Tak przynajmniej twierdzi główna zainteresowana, która w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi zdementowała pogłoski o swoim udziale w „The Voice”.

Ja też się dowiedziałam o tym z mediów, natomiast nikt się mnie o nic nie zapytał, więc nie mogę się do tego w żaden sposób odnieść.” wyjaśniła Margaret.

Wokalistka została zapytana również, czy rozważyłaby taką propozycję, gdyby się ona pojawiła.

Bym to przemyślała.” odpowiedziała wykonawczyni przeboju „Cool Me Down”.

Dziewiąta edycja „The Voice of Poland’ wróci na antenę TVP2 już jesienią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here