Wielka gala MTV Europe Music Awards 2020 nadal trwa, ale już teraz wiemy, kto wygrał wśród nominacji w naszym kraju. Tytuł „Najlepszego polskiego artysty” zdobyła Margaret!

Margaret, która w ostatnim czasie postanowiła odpocząć od życia w świetle reflektorów jest jedną z najbardziej tajemniczych osób w polskim świecie muzyki. Jej twórczość zmieniła się i zaliczyła przemianę o 180 stopni. Z bardzo komercyjnej artystki stała się kimś, kogo nie zrozumie każdy z jej słuchaczy, a jej teksty bardzo często posiadają „drugie dno”. Jej ostatnie utwory, to także kilka kolaboracji ze znanymi raperami takimi jak: Otschodzi, czy też Kizio. W tegorocznym zestawieniu pokonała Sanah, Quebonafide, Darię Zawiałow i Krzysztofa Zalewskiego!

W swojej przemowie po wygraniu nagrody nawiązała do tegorocznych protestów kobiet odbywających się w naszym kraju i okazała im swoje wsparcie! To już nie pierwszy raz, bowiem Margaret czynnie uczestniczyła w protestach i relacjonowała ich przebieg na łamach swoich mediów społecznościowych.

 

Gala MTV EMA 2020 trwa dalej, a wy możecie ją śledzić na bieżąco w naszej relacji:

MTV EMA 2020: RELACJA NA ŻWYO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here