Od miesięcy o zespole Maneskin jest głośno na międzynarodowej arenie muzycznej. Zwycięzcy Eurowizji nie zwalniają tempa i zapowiedzieli swój udział w kampanii dla Gucci Aria.

Zespół Maneskin bez wątpienia narobił sporo szumu na całym świecie. Oprócz ogromnych sukcesów na europejskich listach przebojów, cover Beggin znalazł się także w amerykańskim notowaniu Billboardu. Ponadto utwór I Wanna Be Your Slave cieszył się także popularnością i stał się kolejnym rozpoznawalnym utworem zespołu.

W teledysku do piosenki I Wanna Be Your Slave artyści już prezentowali się w odzieży luksusowej marki Gucci. Jak się okazało zespół będzie promował kampanię Gucci Aria, stworzonej we współpracy z Alessandro Michelle.

W spocie promującym Gucci Aria wykorzystano utwór Madonny i Massive Attack zatytułowany I Want You. Kampania została opisana jako ontologia pożądania, a spot został nakręcony w londyńskim hotelu, The Savoy Hotel.

Wcześniejszymi twarzami Gucci byli między innymi tacy muzycy jak Miley Cyrus, Harry Styles, Lana Del Rey czy Jared Leto. Sympatycy Maneskin podkreślają, że estetyka zespołu idealnie wpasowuje się w motyw kampanii jak i samą markę. Artyści zostali wybrani do współpracy przez samego Alessandro Michele.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Måneskin (@maneskinofficial)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here