Mandaryna wróciła na scenę. 39-letnia polska piosenkarka wystąpiła wczoraj po raz pierwszy od kilku lat na scenie stając się atrakcją sobotniej nocy we wrocławskim klubie HAH. 


Ostatni singiel Marty Mandaryny Wiśniewskiej ukazał się ponad 5 lat temu – to właśnie wtedy do sieci trafił kawałek ‚Bring the Beat’, który miał na nowo podgrzać karierę muzyczną byłej żony Michała Wiśniewskiego. Premierowa kompozycja 39-latki spotkała się jednak z niskim odzewem ze strony fanów, a główna zainteresowana zdecydowała się zawiesić swoje plany podboju polskiej sceny muzycznej. Wszystko miało się zmienić kilka miesięcy temu, kiedy to do łaski Internautów powróciło słynne nagranie z festiwalu w Sopocie zawierające wykonanie singla ‚Ev’ry Night’. 

Za sprawą ponownego boomu wśród Internautów na sopocki występ Mandaryny sprzed lat, 39-latka otrzymała propozycję występu we wrocławskim klubie HAH, z której zdecydowała się skorzystać. Wczorajszy wieczór należał z pewnością do wykonawczyni hitu ‚Here I Go Again’ – do wrocławskiego klubu przybyła imponująca liczba gości, którzy razem z główną bohaterką tego dnia bawili się w rytmach przebojów Mandaryny sprzed lat.

Filmik z wczorajszego występu z hitem ‚Ev’ry Night’ znajdziecie poniżej.