Plotki o wielkim muzycznym powrocie Marty Mandaryny Wiśniewskiej od kilku miesięcy torpedują Internet. 39-latka rozpoczęła serię koncertów swoim show w klubie ‚HAH’, a fani wykonawczyni ‚Ev’ry Night’ zastanawiają się, czy Mandaryna wróci z nowym singlem. Wiśniewska wypowiedziała się na temat swojego powrotu w ostatnim wywiadzie.


Ostatni singiel Marty Mandaryny Wiśniewskiej ukazał się ponad 5 lat temu – to właśnie wtedy do sieci trafił kawałek ‚Bring the Beat’, który miał na nowo podgrzać karierę muzyczną byłej żony Michała Wiśniewskiego. Za sprawą ponownego boomu wśród Internautów na sopocki występ Mandaryny sprzed lat z hitem ‚Ev’ry Night’, 39-latka otrzymała propozycję występu we wrocławskim klubie HAH, który cieszył się wielkim zainteresowaniem.

Podczas wczorajszego wywiadu Mandaryna odniosła się do swojego muzycznego powrotu, a także wypowiedziała się na temat potencjalnego singla.

„Wiesz co, jest w planach mnóstwo koncertów, bo mnóstwo ludzi chce się ze mną bawić i to jest cudowne, fantastyczne, a czy singiel – bo oczywiście uprzedzam Twoje pytanie – zobaczymy wyznała Mandaryna. Nic nie wiadomo, zobaczymy, bo ja po prostu dostaje tyle propozycji fajnych muzycznych, że może okaże się, że rzeczywiście coś wydam.”

„Te koncerty dodają mi skrzydeł. Po prostu takie emocje, które towarzyszą kiedy ludzie śpiewają Twoje piosenki to… niewiarygodnie cudowne” dodała tancerka. „Jestem bardzo szczęśliwa, bardzo.”

Relację z występu Mandaryny w klubie ‚HAH’ możecie znaleźć tutaj.