Wczoraj sieć została zalana przez liczne doniesienia na temat rychłego powrotu Mandaryny do kariery muzycznej. Fakt publikacji przez 39-latkę zdjęć z sesji fotograficznej został przez wielu odczytany jako potwierdzenie nadejścia nowego singla. Okazuje się jednak, iż opublikowane przez Mandarynę zdjęcia pochodzą z… sesji promującej jej singiel wydany w 2012 roku.

Ostatni singiel Marty Mandaryny Wiśniewskiej ukazał się ponad 5 lat temu – to właśnie wtedy do sieci trafił kawałek ‚Bring the Beat’, który miał na nowo podgrzać karierę muzyczną byłej żony Michała Wiśniewskiego. Premierowa kompozycja 39-latki spotkała się jednak z niskim odzewem ze strony fanów, a główna zainteresowana zdecydowała się zawiesić swoje plany podboju polskiej sceny muzycznej. Wszystko miało się zmienić kilka miesięcy temu, kiedy to do łaski Internautów powróciło słynne nagranie z festiwalu w Sopocie zawierające wykonanie singla ‚Ev’ry Night’. 

Wczoraj 39-letnia tancerka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z sesji fotograficznej zawierające tajemniczy napis ‚Ugly Man’. Liczne serwisy internetowe aktywność Mandaryny odczytały jednoznacznie: publikacja fotografii miała stanowić zajawkę  rychłego powrotu wykonawczyni ‚Here I Go Again’ z singlem o tytule ‚Ugly Man’, którego oficjalną okładką miało być właśnie opublikowane przez Wiśniewską zdjęcie.

Okazuje się jednak, iż sprawa nie jest w rzeczywistości taka prosta – sesja zdjęciowa Wiśniewskiej została wykonana na potrzeby promocji jej singla ‚Bring the Beat’ (2012), a jej efekty pierwotnie trafiły do sieci już 5 lat temu. Również sama zainteresowana milczy na temat swojego comebacku: pomimo licznych komentarzy fanów pod ww. zdjęciem piosenkarka nie ustosunkowała się do zapytań użytkowników serwisu Instagram. Brak jest zatem na ten moment oficjalnego potwierdzenia co do premiery jakiejkolwiek nowej muzyki od 39-letniej Mandaryny.

Przypomnijmy, iż plotki o nowym singlu Marty Wiśniewskiej zostały podgrzane przez fakt, że już 27 stycznia polska tancerka ma zaprezentować się na scenie wrocławskiego klubu HAH.