Plotki o wielkim muzycznym powrocie Marty Mandaryny Wiśniewskiej od kilku miesięcy torpedują Internet. Wszystko wskazuje na to, że piosenkarka jednak zdecydowała się spełnić prośby swoich fanów i planuje muzyczny powrót z prawdziwego zdarzenia.


z22900304iermandaryna-ev-ry-night


Przypomnijmy, że kilka dobrych miesięcy temu Internauci reanimowali nieco podupadłą karierę muzyczną 39-letniej Mandaryny na nowo udostępniając kultowy występ piosenkarki z piosenką ‚Ev’ry Night’ podczas festiwalu w Sopocie. Wszystko dalej potoczyło się dość sprawnie: 39-latka rozpoczęła serię koncertów swoim show we wrocławskim klubie ‚HAH’, a fani byłej żony Michała Wiśniewskiego zastanawiają się, czy Mandaryna wróci z nowym singlem. Wiśniewska w jednym ze swoich ostatnich wywiadów wypowiedziała się na temat swojego powrotu sugerując, że nie jest jeszcze zdecydowana na nagranie premierowego singla, ale nie wyklucza takiej możliwości.

„Wiesz co, jest w planach mnóstwo koncertów, bo mnóstwo ludzi chce się ze mną bawić i to jest cudowne, fantastyczne, a czy singiel – bo oczywiście uprzedzam Twoje pytanie – zobaczymy wyznała kilka miesięcy temu Mandaryna. Nic nie wiadomo, zobaczymy, bo ja po prostu dostaje tyle propozycji fajnych muzycznych, że może okaże się, że rzeczywiście coś wydam.”

Jak donoszą osoby z otoczenia piosenkarki sprawa jest już jasna – 39-latka jest gotowa do powrotu i co ciekawe ma po swojej stronie producentów ostatnich polskich viralowych przebojów. 

Marta długo zastanawiała się nad tym, czy rzeczywiście powinna wracać na scenę ze swoim singlem, ale zainteresowanie fanów jej muzyką i koncertami przerosło najśmielsze oczekiwania jej otoczenia. W połowie marca Mandaryna weszła do studia nagraniowego, gdzie pracowała z producentami stojącymi za viralowymi przebojami SexMasterki – ‚Poka Sowę’ i ‚Głębokie Gardło’. Marta chce tworzyć coś nowoczesnego i po prostu ma nadzieję na dobrą zabawę.” wyznała podczas jednego z ostatnich koncertów piosenkarki jedna z tancerek Mandaryny.

Wedle nieoficjalnych jeszcze wiadomości Marta planuje wypuścić trzy single w kilkumiesięcznych odstępach, aby sprawdzić jak odbiera ją publiczność. W przypadku pozytywnego odbioru 39-latka nie wyklucza wydania pełnego longplay’a pod koniec bieżącego roku. Przypomnijmy, że ostatni singiel Marty Mandaryny Wiśniewskiej ukazał się ponad 5 lat temu, kiedy to do sieci trafił kawałek ‚Bring the Beat’.

„Te koncerty dodają mi skrzydeł. Po prostu takie emocje, które towarzyszą kiedy ludzie śpiewają Twoje piosenki to… niewiarygodnie cudowne” wyznała piosenkarka podczas jednego z koncertów. Jestem bardzo szczęśliwa, bardzo.”


U P D A T E:

artykuł powyżej to oczywiście żart z okazji Prima Aprillis! 😉