Latynoski wokalista Maluma nie może narzekać na brak sukcesów w 2020 roku. Jego single radzą sobie doskonale na listach przebojów, coraz większe gwiazdy zabiegają o współpracę z nim, a redaktorzy popularnych magazynów wyróżniają go w corocznych podsumowaniach. Artystę uznano za jednego z mężczyzn 2020 roku.

Magazyn „People” co roku wybiera tytuł „Najseksowniejszego mężczyzny roku”. Spore szanse na zdobycie tego prestiżowego tytułu ma Maluma. Kolumbijski wokalista odnosi sukces za sukcesem, przez co został uznany przez redaktorów pisma za jednego z mężczyzn 2020 roku. W przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy Maluma wydał doskonale przyjęty album „Papi Juancho”, z którego pochodzi wielki hit „Hawai” oraz zaprezentował efekty współpracy z takimi supergwiazdami, jak Jennifer Lopez i The Weeknd. Artysta wziął też udział w kampanii Calvina Kleina, a już w przyszłym roku zadebiutuje jako aktor w komedii romantycznej „Marry Me”.

Tytułem jednego z mężczyzn roku 2020 może pochwalić się też Chris Evans. O tym, kto zostanie uznany za ciacho roku przekonamy się niebawem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez People Magazine (@people)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here