Już niewiele dzieli nas od zobaczenia show, jakie The Weeknd przygotował na Super Bowl. Czy mimo zapewnień o braku gości powinniśmy być przygotowani na niespodziankę w postaci Malumy? To zdjęcie może być na to dowodem.

W listopadzie 2020 roku The Weeknd połączył siły z kolumbijskim piosenkarzem i pojawił się gościnnie w remiksie jego wielkiego hitu „Hawai”. Utwór dotarł do 12. miejsca na HOT 100 Billboardu. Panowie nie mieli jednak okazji wystąpić wspólnie z utworem. Czy premierowe wykonanie zobaczymy już 7 lutego podczas Halftime Show Super Bowl?

Choć nie jest to potwierdzona informacja, a sam The Weeknd zapowiedział podczas konferencji prasowej, że nie planuje zapraszać na scenę gości, to zdjęcie opublikowane przez menadżera Malumy wywołało niemałe poruszenie w sieci. Miguel Lua opublikował bowiem story z Tampa Bay Area, gdzie odbędzie się oglądane przez miliony osób na całym świecie wydarzenie. Co więcej, w mediach społecznościowych pojawiła się też setlista, na której uwzględniono „Hawai”. Radzimy jednak podchodzić do tych rewelacji z dystansem.

Występ The Weeknd na Super Bowl już jutro. Wokalista publikuje kolejne zapowiedzi i zdradza informacje dotyczące gości specjalnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here