Wielkie wyróżnienie dla Malumy. Kolumbijski piosenkarz i autor tesktów już za lekko ponad miesiąc odbierze nagrodę Billboard Spirit of Hope Award. 

Nagroda Billboard Spirit of Hope została stworzona na cześć tragicznie zmarłej meksykańsko-amerykańskiej piosenkarki Seleny i już od dwóch dekad jest przyznawana artystom latynoamerykańskim w uznaniu za ich działalność filantropijną. Wśród nagrodzonych do tej pory gwiazd znaleźli się m.in. Shakira, Ricky Martin, Marc Anthony, Gloria Estefan, Daddy Yankee, Carlos Santana i Luis Fonsi.

Malumę doceniono za zaangażowanie w działalność założonej przez niego w 2016 roku fundacji El Arte de los Sueños (The Art of Dreams), której celem jest kształtowanie „trudnej młodzieży” poprzez sztukę, a także zapewnienie im opieki psychospołecznej. Organizacja stara się stworzyć narzędzia potrzebne do poszukiwania innego stylu życia, aby młodzi marzyciele mogli stawić czoła światu i jego wyzwaniom.

Swoją nagrodę Maluma odbierze już 21 października, podczas gali Billboard Latin Music Awards 2020.

Pierwsza zapowiedź filmu z Jennifer Lopez i Malumą. Posłuchaj fragmentu ich wspólnej piosenki

Billboard wybrał 50 najlepszych piosenek latino wszech czasów. Na liście m.in. Shakira, Selena, Nicki Minaj, Ricky Martin i Enrique Iglesias

Cardi B, Megan Thee Stallion i Maluma na szczycie nowych notowań Billboardu. Wielka zmiana dla fanów spoza USA!

Maluma powraca z niespodzianką! Album „PAPI JUANCHO” jest dostępny na całym świecie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here