To będzie jeden z najważniejszych dni w tym roku dla wszystkich fanów latynoskiego wokalisty. Maluma po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Specjalnie dla was zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące koncertu artysty w naszym kraju.

Maluma odwiedzi Polskę ze swoją trasą „11:11 Tour” w czwartek, 27 czerwca. Latynoski gwiazdor wystąpi w ERGO Arenie Gdańsk/Sopot. Podczas koncertu, zaprezentuje on swoje największe hity oraz materiał z wydanego w maju krążka „11:11”. Nie zabraknie zatem „Felices los 4”, „Vente Pa’ Ca” czy „HP”. Poniżej prezentujemy garść najważniejszych informacji.

Otwarcie bramek nastąpi o godzinie 18:00, natomiast Maluma wyjdzie na scenę o godzinie 20:30. Tradycyjnie nie wolno wnosić ze sobą aparatów fotograficznych z wymienną optyką, kamer video, toreb i plecaków większych niż A4. W pobliżu areny rozstawione zostaną 2 punkty depozytowe (przed wejściem głównym A1 oraz w okolicy kładki z parkingu). Koszt za oddanie rzeczy do depozytu to 20 zł. Na teren koncertu będzie można wnieść własne picie w butelkach nie większych niż pół litra. Muszą być one jednak nieodkręcone. Ostatnie bilety można jeszcze kupować na stronie Eventim, a także w kasie na terenie ERGO Areny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here