Na ten dzień z niecierpliwością czekali wszyscy fani latynoskiego wokalisty. Po trwającej ponad pół roku przerwie, Maluma powraca do Polski ze swoim najnowszym show. Co musicie o nim wiedzieć?

Maluma w Polsce ma wielu oddanych fanów. Grupa Maluma Poland liczy sobie już trzy tysiące członków, a ta liczba stale rośnie. Nie dziwi zatem fakt, że pierwszy koncert piosenkarza w naszym kraju, który miał miejsce 27 czerwca 2019 roku w gdańskiej ERGO Arenie został całkowicie wyprzedany.

Drugi koncert Malumy odbędzie się 28 lutego w TAURON Arenie w Krakowie. Wokalista przyjedzie do nas z trasą „11:11 World Tour”. Na scenie zaśpiewa swoje największe hity: „11 PM”, „Mala Mia” czy „Corazon” oraz najnowsze kawałki, jak chociażby „Que Pena”.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00, natomiast o godzinie 18:00 zostaną otwarte bramki. Nie będzie supportu. Ostatnie miejsca na trybunach są jeszcze dostępne na stronie www.eventim.pl. Bilety można nabywać także w sklepach sieci empik, Saturn i MediaMarkt Polska. Organizatorem wydarzenia jest agencja Old Music Group.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Vivir de lo que se ama es el regalo más grande del universo.

Post udostępniony przez MALUMA (@maluma)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here