Wystarczyło zaledwie kilka lat, by Maluma stał się jednym z najważniejszych graczy na scenie muzycznej. Kolumbijski piosenkarz doczekał się właśnie kolejnego zaszczytu. To właśnie on jest pierwszym mężczyzną, którego zdjęcie pojawiło się na okładce amerykańskiego „ELLE”.

Ma dopiero 26 lat, a może pochwalić się sukcesami, o jakich marzą dużo starsi od niego koledzy i koleżanki z branży. Maluma w zaledwie kilka lat stał się globalną supergwiazdą, z którą numery nagrali między innymi Madonna, Shakira czy ostatnio The Weeknd. Poza muzyką, Maluma doceniany jest również za sposób ubierania się. Artystę wielokrotnie wybrano już najbardziej stylowym mężczyzną na świecie. Teraz amerykański oddział „ELLE” zdecydował się na zamieszczenie wokalisty na okładce najnowszego numeru pisma. To pierwszy raz w historii, kiedy na pierwszej stronie widnieje sylwetka samego mężczyzny.

„Oczywiście rok 2020 był bardzo trudnym rokiem dla nas wszystkich, ale mam wrażenie, że to był mój najlepszy dotąd rok pod względem muzycznym, artystycznym i osobistym. Czuję się, jakbym narodził się na nowo” – zadeklarował w wywiadzie.

Przypomnijmy, że Maluma jest jedną z gwiazd Trapeton Summer Bash Poland 2021, który zgodnie z planem ma odbyć się już w lipcu. Wszystkie fotki z sesji dla „ELLE” poniżej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez MALUMA (@maluma)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez ELLE Magazine (@elleusa)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez ELLE Magazine (@elleusa)

Eksplozja latynoskiej energii nad polskim morzem. Maluma wystąpi na festiwalu Trapeton Summer Bash 2021

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here