Zastanawialiście się, skąd wziął się pomysł na pseudonim artysty? A może chcielibyście wiedzieć, kim planował zostać Maluma, zanim na poważnie zajął się muzyką? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w nowym dokumencie o wokaliście.

Zgodnie z zapowiedziami, film dokumentalny „MALUMA: Lo Que Era, Lo Que Soy, Lo Que Seré — Who I Was, Who I Am, Who I Will Be” pojawił się na platformie YouTube 5 czerwca. Za reżyserię dokumentu o latynoskiej gwieździe odpowiada Jessy Terrero. Mężczyzna stoi za teledyskami takich gwiazd, jak np. Jennifer Lopez, J Balvin czy Bad Bunny. W 90-minutowym filmie, Maluma zdradził wiele faktów ze swojego życia, które do tej pory były nieznane. Poza samym artystą, w dokumencie wystąpili również jego bliscy przyjaciele i rodzina.

Przypominamy, że już niebawem, bo 27 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie, Maluma po raz pierwszy zaśpiewa w Polsce. Trasa koncertowa promuje wydany 17 maja krążek „11:11”, z którego pochodzą hity, takie jak „HP” czy tytułowy kawałek „11:11”. Podczas pracy nad krążkiem artystę wsparli m.in. Madonna oraz Ricky Martin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here