Kolejny koncert Malumy, tak jak wiele innych muzycznych wydarzeń, został odwołany ze względu na panującą sytuację na świecie. Artysta jednak wystąpi w ramach przyszłorocznej edycji festiwalu Trapeton. Maluma podbije Gdańsk już 10 lipca.

27 czerwca 2019 roku, Maluma po raz pierwszy zaprezentował swój repertuar w naszym kraju. 25-latek wystąpił w ERGO Arenie Gdańsk/Sopot w ramach trasy koncertowej „11”11 Tour” i zachwycił kilkanaście tysięcy osób uczestniczących w wydarzeniu. Książę latynoskiego popu niewątpiwie podbił serca polskiej publiczności. Wyprzedany koncert okazał się niewątpliwym sukcesem, a sam artysta wystąpił ponownie w Polsce zaledwie parę miesięcy później. Naszą relację z czerwcowego występu Malumy znajdziecie TUTAJ.

Kolejny koncert odbył się w lutym tego roku, tym razem na krakowskiej Tauron Arenie. Maluma wystąpił drugi raz w ramach trasy 11:11 World Tour, promującej jego wydawnictwo o tym samym tytule. Ponownie wokalista zgromadził tłum kilkunastu tysięcy osób, który gorączkowo wyczekiwał pojawienia się artysty na scenie. Minusowa temperatura na zewnątrz nie przeszkodziła Malumie w rozgrzaniu emocji jego sympatyków. Pełną relację z tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Ku radości wielu sympatyków latynoskiego wokalisty, wiadomość o jego pojawieniu się w Polsce po raz trzeci została potwierdzona. Jako jedna z głównych gwiazd festiwalu, wystąpi już 10 lipca 2021 roku. Informację na grupie fanów Malumy potwierdził organizator koncertów, Renelio Perez. Artysta wróci do Gdańska, aby ponownie skraść serca polskiej publiczości i pokazać ogień latynoskiej muzyki. Europejska trasa Malumy wedle doniesień ma rozpocząć się 4 czerwca, a zakończyć 17 lipca. W ramach Papi Juancho Tour odwiedzi między innymi Niemcy, Belgię, Grecję, Włochy czy Niderlandy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here