Zmiana planów. Koncert Malumy, który miał się odbyć 26 lutego na Tauron Arenie został oficjalnie odwołany. W ramach pocieszenia latynoski gwiazdor wystąpi na Trapeton Summer Bash. 

Informujemy, że ze względu na nieprzychylne wydarzeniom przepisy dotyczące sytuacji epidemiologicznej w Europie, europejska trasa Malumy musiała zostać całkowicie przełożona lub odwołana” – przekazali organizatorzy krakowskiego koncertu.

Po poszukiwaniach rozwiązań przyjaznych fanom doszliśmy do porozumienia z Eventim i każda osoba, która zakupiła bilet na koncert MALUMA może teraz uczestniczyć w ramach tego biletu w 3-dniowym festiwalu Trapeton Summer Bash Festival, którego headlinerem będzie MALUMA. Wystarczy przyjść na Trapeton Festival i pokazać ważny bilet na koncert MALUMY i wymienić go na 3-dniowy karnet na Festiwal.

Dla osób, które nie zdecydują się uczestniczyć w festiwalu dostępna jest również tradycyjna opcja zwrotu biletu. Wszystkie informacje znajdują się na stronie eventim.pl.

Trapeton Summer Bash to nowy festiwal na mapie Polski z muzyką latynoską, reggaeton i trap, który odbędzie się w Gdańsku, na plaży Stogi, między 8 a 10 lipca 2022. Oprócz Malumy wystąpią m.in. Abraham Mateo, Loco Escrito, Gente De Zona, IR SAIS, CKay oraz gorąca Anitta. Oprócz muzyki uczestnicy imprezy mogą liczyć na wiele, wiele innych atrakcji. Na terenie festiwalu dostępne będą liczne strefy, z których będzie można korzystać do woli. Tematem przewodnim wydarzenia będzie Día de Los Muertos. Bilety dostępne są TUTAJ.

Trapeton Summer Bash 2022 w Polsce. Dlaczego MUSISZ tam być? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Brazylijska megagwiazda po raz pierwszy w Polsce. Anitta gwiazdą festiwalu Trapeton Summer Bash

Maluma opublikował teledysk do utworu „Cositas de la USA”

Bilety na festiwal Trapeton są już dostępne w oficjalnej sprzedaży

Maluma NAGO na Instagramie? Tylko pod jednym warunkiem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here