Maluma to dziś zdecydowanie najpopularniejszy przedstawiciel latynoskiej sceny muzycznej. Mimo młodego wieku, piosenkarzowi udało się już współpracować z takimi ikonami muzyki, jak Madonna, Shakira czy Ricky Martin. Podczas rozmowy z fanami na Instagramie, artysta zdementował plotki dotyczące jego homoseksualizmu.

Mimo tego, że Maluma był w oficjalnym związku z modelką Natalią Barulich, a jego teledyski pełne są skąpo ubranych dziewczyn, w internecie od lat spekuluje się na temat jego orientacji seksualnej. Wielu internautów zarzuca wokaliście, że podobnie do Rickiego Martina, z którym stworzył dwa wielkie hity, nie przyznaje się on do bycia gejem. Kilka dni temu, Maluma odpowiedział kilku swoim fanom na pytania pozostawione w serwisie Instagram. Jeden z użytkowników nazwał Kolumbijczyka gejem, co wyraźnie go zirytowało.

„Ludzie są głupi, prawda? Jak mogą pisać, że jestem gejem? Gdybym był gejem, już dawno bym o tym powiedział. Ty, który twierdzisz, że jestem gejem, użycz mi swojej dziewczyny. Wtedy zobaczysz, jakim jestem gejem” – skwitował.

Słowa Malumy wywołały niemałe poruszenie w sieci. Warto wspomnieć, że kilka miesięcy temu, plotki o swoim homoseksualizmie dementował również Shawn Mendes. Kanadyjski wokalista przyznał wówczas, że tego rodzaju zarzuty mocno krzywdzą nie tylko jego, ale i osoby w podobnej sytuacji.

„To dla mnie krzywdzące. Wściekam się, gdy ludzie zakładają na mój temat przeróżne rzeczy, ponieważ wyobrażam sobie tych, którzy nie otrzymują tyle wsparcia, ile ja i jak to musi na nich wpływać. To dlatego się zdenerwowałem i jak widać, wciąż się denerwuję. Nie sądzę, by ludzie zdawali sobie sprawę z tego, że zarzucając mi coś niedorzecznego, ranią wiele innych osób. Może nie mówią oni o tym głośno, ale słuchają” – wyznał.

Z OSTATNIEJ CHWILI: MALUMA PONOWNIE W POLSCE!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here