Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery nowego krążka Malumy. Latynoski artysta zdradził, czego możemy się spodziewać po jego nowym wydawnictwie.

Zgodnie z tym, o czym informowaliśmy was wcześniej, nowy album Malumy „11:11” ukaże się już w ten piątek, 17 maja. W wywiadzie udzielonym dla Beats 1 Apple Music, wokalista uchylił rąbka tajemnicy odnośnie jego brzmienia oraz opowiedział nieco więcej o znajdujących się na nim duetach.

„Wielką rzeczą, jaka się ponownie dzieje, jest to, że na nowym albumie mam kolejną piosenkę z Madonną. Jest w innym stylu niż „Medellin”. Nazywa się „Soltera”, to znaczy singielka. Co również jest ważne dla mnie, mam sporo latynoskich artystów na featuringu. Tych najbardziej pożądanych przez branżę muzyczną. To bardzo mocny, kolorowy album. Pełen hitów” – powiedział.

Maluma wypowiedział się również na temat współpracy z Madonną nad singlem „Medellin” oraz ich wspólnego występu na gali Billboard Music Awards 2019.

„Po tym, jak pojechałem do Londynu, potem do Los Angeles, żeby skończyć ten utwór, nakręciłem do niego teledysk, wystąpiłem na gali Billboardu, wciąż nie mogę w to uwierzyć. Pochodzę z Kolumbii, z miasteczka Medellin i zawsze o tym marzyłem. Zawsze chciałem, żeby to się stało, ale nigdy nie sądziłem, że naprawdę, po ośmiu latach pracy, ten wielki moment nadejdzie. (…) Jestem wdzięczny Madonnie, że dała mi szansę na bycie częścią jej projektu” – dodał.

Więcej informacji o albumie „11”11″ znajdziecie TUTAJ. Przypominamy również, że już 27 czerwca Maluma po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się w ERGO ARENIE, a ostatnie bilety są wciąż dostępne w sprzedaży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here