Kolumbijski piosenkarz Maluma w dalszym ciągu marzy o duecie z Seleną Gomez. W jednym ze swoich ostatnich wywiadów Kolumbijczyk przyznał, że plany współpracy między artystami z nieznanych mu przyczyn utknęły w martwym punkcie.


luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!


Szkicując tło całej historii przypomnijmy, że jakiś czas temu Selena Gomez zaczęła obserwować na swoim Instagramie 24-letniego Malumę. Piosenkarz w wywiadzie z magazynem Billboard nie ukrywał swojej radości wywołanej tym faktem.

To świetna sprawa, że jedna z największych artystek tego świata wie kim jestem i mnie obserwuje. To świetna wiadomość!” wyznał wówczas Maluma.

To byłoby super! Spełnienie marzeń.” dodał wokalista w odpowiedzi na to, czy chciałby stworzyć wspólnie z Gomez jakiś kawałek.

Chwilę po opublikowaniu wywiadu w Billboardzie artyści podjęli temat współpracy, lecz prace miały zostać wstrzymane z uwagi na napięty grafik Seleny. Maluma w wywiadzie dla ET potwierdził, że temat kolaboracji z Gomez – ku jego niezadowoleniu – zastygł w miejscu.

Selena, proszę, jaki jest tego status?!” powiedział Maluma na temat wspólnego nagrywania z 25-letnią piosenkarką. „Byliśmy w kontakcie! Powiedziałem jej, że chcę z nią współpracować i nie wiem dlaczego, ale rzeczy stanęły w miejscu. Pracowała nad swoim albumem, nie wiem, ale to byłaby prawdziwa przyjemność mieć szansę na współpracę z nią.” dodał.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu ukazał się teledysk Malumy nagrany z inną popularną artystką – mowa oczywiście o singlu ‚Trap’, który jest efektem kolaboracji wokalisty z kolumbijską gwiazdą Shakirą.