DEAL WITH IT (Pogódź się z tym) – tak brzmi hasło wiosennej kampanii marki Calvin Klein, w której udział wzięły największe gwiazdy muzyki. Poza Justinem Bieberem, który był już w przeszłości jej ambasadorem, do gwiazd reklamujących produkty CK dołączyli SZA, Lil Nas X oraz Maluma.

„Jestem, kim jest, lubię to, co lubię, kocham to, co kocham i robię, co zechcę” – mówi w najnowszej kampanii Calvina Kleina SZA. Tematem przewodnim wiosennej kolekcji popularnej na całej świecie marki odzieżowej jest miłość do samego siebie.

Po raz kolejny, w spocie reklamującym produkty marki możemy podziwiać największe obecnie gwiazdy muzyki. Nie zabrakło Justina Biebera, który z marką związany jest od 2015 roku, jak również wykonawcy hitu, który najdłużej okupował listę HOT 100 – Lil Nasa X’a, wokalistki R&B SZA, członka grupy EXO – Lay Zhanga czy najpopularniejszego przedstawiciela latynoskiej sceny muzycznej – Malumy. Poniżej prezentujemy oficjalny spot, który zadebiutował w sieci w czwartek, 27 lutego 2020.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here