Dziś Maluma to zdecydowanie jedna z najjaśniejszych gwiazd latynoskiego popu. Zanim jednak udało mu się wspiąć na szczyt, musiał długo walczyć o swoją pozycję. O tej drodze wokalista opowiedział w najnowszym dokumencie, którego premiera niebawem.

Film dokumentalny „MALUMA: Lo Que Era, Lo Que Soy, Lo Que Seré — Who I Was, Who I Am, Who I Will Be” zadebiutuje na platformie YouTube już 5 czerwca. W sieci właśnie pojawił się jego zwiastun, który prezentujemy poniżej. Za reżyserię dokumentu o latynoskiej gwieździe odpowiada Jessy Terrero. Mężczyzna stoi za teledyskami takich gwiazd, jak np. Jennifer Lopez, J Balvin czy Bad Bunny. W 90-minutowym filmie fani Malumy dowiedzą się, jak wyglądała droga na szczyt artysty, który w wieku 25 lat może pochwalić się duetami z Madonną, Shakirą czy Rickym Martinem.

„Jestem wzruszony, współpracując z YouTubem nad opowiedzeniem mojej historii i przedstawieniem jej światu. YouTube to miejsce, gdzie moi fani szukają mojej muzyki, filmików, koncertów, a teraz mają o jeden powód więcej do odwiedzenia go – będą mogli zobaczyć mój dokument w tym serwisie już wkrótce. Będą mogli poznać moją historię – dobro, zło, wyzwania, zwycięstwa [podane] bez żadnego filtru i w moich własnych słowach. Usłyszą ją również od najbliższych mi osób: mojej rodziny i przyjaciół” – napisał w oświadczeniu.

Przypominamy, że Maluma wystąpi w naszym kraju po raz pierwszy już niebawem. Koncert Kolumbijczyka odbędzie się 27 czerwca w ERGO Arenie Gdańsk/Sopot. Podczas show nie zabraknie największych przebojów, jak również utworów z najnowszego albumu wokalisty o tytule „11:11”. Bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here