Wystarczyło kilka lat, by Maluma stał się jedną z największych latynoamerykańskich gwiazd. Dziś artysta współpracuje z prawdziwymi legendami muzyki. Z kolejną z nich – Jennifer Lopez – wystąpił na jednej scenie i już wkrótce zadebiutuje jako aktor u jej boku.

To było marzeniem wielu fanów rytmów latino. Sensacja ostatnich lat, czyli Maluma, zaśpiewał w duecie z wielką ikoną kultury latynoamerykańskiej Jennifer Lopez. Duet wykonał na żywo kawałek z repertuaru J.Lo. zatytułowany „No Me Ames”. Pojawienie się artystki u boku popularnego 25-latka miało związek z kręceniem filmu, w którym zagrają główne role. Koncert Malumy w Madison Square Garden ma być użyty jako jedna ze scen.

Plotki o współpracy filmowej Jennifer Lopez i Malumy pojawiły się jakiś czas temu. Dziś oficjalnie wiemy, że gwiazdy zagrają w komedii „Marry Me”, opowiadającej losy piosenkarki pop, która na chwilę przed ślubem odkrywa, że jest zdradzana przez narzeczonego. Artyści spotkali się już nawet na planie zdjęciowym, o czym poinformowali w mediach społecznościowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

DAY ONE / DIA UNO 🎥 🎞 @jlo

Post udostępniony przez MALUMA (@maluma)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here